Ak Parti Çorum Milletvekili Adayı Salim Uslu Kargı, Osmancık ve Laçin’deydi. Uslu Osmancık’ta birde Müjde verdi:

Yazan : Tarih : 09 Mayıs 2011 Kategori : Haberler - Yorum Yok
Salim USLU ilceler

“Doğalgaz’a ilk Adımı Seçimlerden önce atacağız”
AK PARTİ Çorum Milletvekili Adayı Salim Uslu seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti Çorum İl başkanı Ahmet Sami Ceylan, Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül ve partililerle birlikte Kargı’ya ziyaret gerçekleştirdi. Kargı girişinde Belediye Başkanı Ahmet Hamdi Akpınar, AK Parti Kargı İlçe Başkanı Şaban Kösdağ ve kalabalık bir vatandaş grubunca karşılanan Salim Uslu, şehir turundan sonra Gökçedoğan ve Maksutlu köylerine geçti.

Gökçedoğan köylüleri ile sıcak ve samimi bir ortamda geçen buluşmada köylülerin sorunlarını dinleyen Uslu, kendisine iletilen sorunlarla mutlaka çözümü için ilgileneceğini ifade ederek, “Köyümüzün sorunlarını biliyoruz, inşallah çözüm içinde elimizden geleni yapacağız. Hizmet için çıktığımız bu yolda bizi yalnız bırakmamanızı istiyorum. 12 Haziran’da büyük bir seçim var, köyümüzden bugüne kadar verdiğiniz desteğe teşekkür ediyorum, 12 Haziran seçimlerinde de desteğinizi eksiksiz bekliyoruz, dedi. Ziyarette köylüler,  telefon haberleşmesi, dere ıslahı, baraj alanında kalan arazilerle ilgili ihtilafların çözümlenmesi gibi konularda yaşadıkları sorunları ilettiler.
Uslu ve beraberindeki heyet daha sonra Osmancık’a geçti. Osmancık’ta da vatandaşlarla Hıdırellez çoşkusunu paylaşan Uslu, Hıdırellez tören alanında yaptığı konuşmada Osmancık’lılara doğal gaz müjdesi verdi.
Osmancık girişinde Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı,  AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Oguzhan Kaya ve  kalabalık bir vatandaş topluluğu ile karşılanan Uslu, hıdırrellez günü sebebiyle mesire alanında bulunan Osmancık halkıyla bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Taner

YILDIZ ile konuştuğunu ve Osmancık’a getirilecek Dogal ğaz la ilgili YPK Kararının 12 Haziran seçimlerinden önce çıkacağı müjdesini verdi. Ak Parti’nin verdiği her sözü yerine getiren bir parti olduğunun altını çizen Uslu,” Bizler size, halkımıza hizmet için yola çıktık. Tek gücümüzde, tek kaynağımızda sizlersiniz. Bu yüzden gülen yüzler gördükçe, mutlu insanlar gördükçe bizde mutlu oluyoruz, acılarınızda da hüznümüz artıyor. Biz bir aileyiz, koca büyük bir aile. Yeniden Büyük Türkiye bu ailenin elbirliğiyle mümkündür, dedi.
Osmancıklı ve tüm Çorumlu annelerin anneler gününüde kutlayan Uslu, Osmancık halkına HIZIR-İLYAS gününün Osmancık halkının dertlerine deva, borçlarına eda, hastalıklarına şifa  getirmesini diledi.
Yeni dönemde enerjimizi, alınterimizi esirgemeden Osmancık ve Çorum halkına  hizmet etmenin AK Parti olarak kendilerinin sorumluluğu olduğunu belirten Uslu, Osmancık’a sık sık geleceğini, her fırsatta birlikte olacağını, ve her gelişinde yeni müjdeler vereceğini söyledi.
USLU:”AK PARTİ UMUTLARI YENİDEN YEŞERTTİ.”
AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Salim Uslu, AK Parti Çorum Milletvekili Dr. Cahit Bağcı, AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, AK Parti MKYK Üyesi Doç. Mazhar Bağlı ile birlikte Laçin’e ziyarette bulundu.  İlçenin girişinde Laçin Belediye Başkanı Erdal Altuntaş, AK Parti Laçin İlçe Başkanı Hasan Keşlik ve kalabalık bir grup tarafından karşılanan Uslu, Laçin’e büyük önem verdiklerini, Türkiye’nin her yerinde hiçbir ayrım yapmadan hizmet götürmeye çalıştıklarını söyledi.Laçin de vatandaşlarla bir araya gelen Uslu, Laçin halkının sadece siyasi partilere oy vermeyeceğini, halkın aynı zamanda Türkiye’nin geleceğine ve dünyaya örnek olacak bir ülkenin daha da güçlenmesine oy vereceğini, söyledi.
Ak Parti Çorum Milletvekili Adayı  Salim Uslu, “Koalisyon dönemlerinde büyüme ve kalkınmanın olmadığını hepimiz yaşadık gördük. Türkiye her alanda en büyük değişimi, gelişmeyi tek parti iktidarları döneminde yaşamıştır. Menderes, Özal ve Tayyip Erdoğan dönemlerinde yaşadığımız gelişmeleri biliyoruz. Bu nedenle AK Partiye destek olmak, ülkedeki siyasi, istikrarı bozmadan sürdürmek büyük önem taşıyor. Hükümet olarak geceyi gündüze katarak çalışıyoruz, 8,5 yılda AK Partinin 80 yılda yapılanları ikiye katladığını hep birlikte görüyoruz.
Uslu,” AK Parti ile umutlar yeniden yeşerdi. Gözünü budaktan sakınmayan Tayyip Erdoğan, O delikanlı insan nasıl bizim umutlarımızı yeşertti ise bizim de bu umudu yaşatmak için AK Partiye daha çok destek olmamız gerekir” dedi.

Yorum yapın